Kontakta oss på Hjärnkraft Göteborg

Välkommen att höra av dig till oss! Vi har telefontid måndag-tisdag mellan 9.00-12.00. 

031-24 32 34
Hjärnkraft Göteborg

c/o Dalheimers Hus,
Slottsskogsgatan 12
414 53 Göteborg

Välkommen till oss i Göteborg.

Vi håller till i hjärtat av Majorna i Göteborg där vi har vårt kontor på Dalheimers hus, Slottsskogsgatan 12.

Spårvagnslinje 3, 9 och 11. Hållplatserna Jaegerdordsplatsen eller Mariaplan, med ca 5 minuters gångtid till vårt kontor. Det finns gott om parkeringsplatser på Slottsskogsgatan och Jaegerdorfsplatsen.

Styrelsen i Hjärnkraft Göteborg

Ordförande

Jo Fridmar                               jo.fridmar@gmail.com   

Vice ordförande

Ulla Persson                            perssonulla.gbg@gmail.com

Sekreterare och Kassör

Ulrika Bohl                               bohl.ulrika@gmail.com

Övriga   ledamöter

Karin Svensson                       ksvensson590@gmail.com

Birgitta Heimer                      heimer.birgitta@gmail.com

Dag-Inge Fäger                     di.fager64@gmail.com

Ing-Britt Bengtsson             ingbrtt.bengtssonn@yahoo.com

Minna Nouri                            minna_nouri@hotmail.com

Tomas Wennerberg              tomas.wennerberg59@gmail.com

Celine Henriksson                 celine.c.henriksson@gmail.com

Revisor

Emira Kesedzic                      emira.ke@gmail.com

Vice revisor

Lennart Lundén                    info@hjarnkraftgoteborg.se              

Läs mer om Hjärnkraft Göteborg:

Klicka på knapparna nedan för att komma vidare till en annan sida.

Tel: 031- 24 32 34
E-post: info@hjarnkraftgoteborg.se